5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR DOğAL TAşLAR

5 Essential Elements For doğal taşlar

5 Essential Elements For doğal taşlar

Blog Article

Sorusu aklımıza en çAlright takılan sorulardır. Burada taşın parlaklığına damarlı yapısına ve görüntüsüne bakmak yeterli olacaktır. Doğal Taşların gerçek olduğu nasıl anlaşılır sizleri bu konuda aydınlatmak istedik.

 Lepidolit taşı, Sadece sizi sakinleştirmekle kalmaz vücudunuzda bulunan mevsimsel alerjik astımada fayda sağlamaktadır. 10 ile temas ettiği anda özelliğini göstermeye başlayacak sizlerin alerjisini alacaktır.  

Bu taşlar arasında yer alan pembe kuvars ve opal taşı, Terazi burcu üzerinde dengeleyici etkiler sunar. Bu taşların diğer Terazi burcu taşları ile birlikte kullanılması etkileri arttırır.

Her bir değerli taşın özelliği ve faydası farklıdır. Yukarıda açıkladığımız taşların faydalarını öğrenerek, ihtiyacınıza en uygun olan taşı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaşanan krizi farklı açılardan görmek adına amazonit taşı enerjisi önemli bir etki sağlar. Endişenin ve korkunun azalmasına, dolayısıyla duygusal travmaların iyileşmesine yardımcı olur. Sinirlerde oluşan negatif enerji baskısını ve tıkanıklığı engeller. Vücudu manyetik kirlilik karşısında savunur.

 Uğur getiren doğal taşlar arasında bilinen Akik taşı, aynı zamanda sünnettir. Akik taşı kullanarak çevrenize olumlu enerji yayar ve uğur getirirsiniz.

Özellikleri: Yeşil renginden dolayı doğal taşlar içinde zeytin taşı diye de adlandırılır. Kızıldeniz’deki Zebercet Adası’nda çıkarıldığı için bu advertisementı almıştır. Avrupa’da ise zenginlik veren anlamında peridot ismiyle anılır. Enerjisi en yüksek taşlardan biridir.

Elektro manyetik dalgaları emen taşlar sınıfında olması sebebiyle de elektronik aletlerin yanında konumlandırılması ve sıklıkla temizlenmesi önerilir. 

Doğal taşlarla ilgili en güzel şey, enerjilerinin bedenimize direk olarak etki etmesidir. Doğal taşları takı olarak taksanız da, onlarla meditasyon yapsanız da veya sadece ev dekoru olarak kullanmak isteseniz de doğal taşların hayatınıza çok hızlı bir şekilde etki ettiğini göreceksiniz.

Kalbin yegane kristali Pembe (Rose Kuvars) kişinin kendini ve başkalarını sevmesini, kalp kırıklıklarının onarılmasını, duygularda dengeyi ve uyumu destekler. 

Hadi hep beraber dimensions en uygun doğal taşı bulalım. Kendimize en uygun doğal taşı doğal taşlar seçerken bedenimizi rehber olarak alırız. Tabiki bedenimiz derken çakralarımızdan bahsediyoruz.

noktalara bakarak sizin için en iyi doğal taş seçiminin ne olacağınız belirlenir. Her burcun kendine özel bir doğal taş seçimi vardır. Yengeç burcu olan bir kişiyle oğlak burcu olan bir kişinin taş seçimi aynı olmayacaktır.

Rodokrozit taşı kalsit grubuna ait bir manganez, karbonat bileşenidir. Rodokrozit taşı kurşun ve gümüş madenlerinin hidro termal damarlarında ve manganez

Doğal taşların enerjisinden en doğru şekilde faydalanmak içinse kendi burcunuza uygun ve ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapmalısınız. Gelin hangi burç, hangi doğal taş ile bir araya geldiğinde doğru enerjiler ortaya çıkarıyor birlikte keşfedelim!

Report this page